Meist

 

14001_9001_certifikates

aaa_eng_naslovnica

Edukas Eesti Ettevõte

Vaisu OÜ asutati 1992. aastal ning ettevõte tegutseb seega juba veerandsada aastat ehitusprojekteerimise ja uuenduslike ökotehnoloogiate arendamise vallas.
Meie ettevõte aitab panna kokku oskuslikke töömeeskondi, samuti osaleme ise nii suur- kui ka väikeklientide tellimuste täitmisel.
Peale selle viime ellu suurte objektide nagu laevade, tehaste ja erinevate metallkonstruktsioonide utiliseerimisega seotud projekte.
Aastate vältel saadud kogemus aitab Vaisu OÜ-l töötada kvaliteetselt, olenemata konkreetse projekti keerukusest.
Tegutseme Rootsis, Norras ja Eestis.

Meie peamine eesmärk on aidata kaasa enda äripartnerite heaolule ja kasvule, samuti hoolitsemine oma töötajate eest. Nad on kõik kui ühe suure pere liikmed.
Meil on hea meel iga koostööpartneri üle ning teie soovid ja palved on meile olulised. Töötame teie heaks!

Meie teenused

  • Personalitööd
  • Ehitusteenused
  • Metallkonstruktsioonide tootmine ja paigaldus
  • Abi ehitusmaterjalide tellimisel Eestist
  • Suuregabariidiliste konstruktsioonide utiliseerimine

Meie tööd 2013 – 2016.

Meie tööd 2017.

Partnerid

apl-logo

ars

Alexmit OÜ

Krogsveen OÜ

Sel Technology OÜ

TÖÖPAKKUMISED

Puusepad

Betoneerijad

Viimistlejad

Keevitajad

Koostajad

Mehaanikud

Vaisu_builder_pic

endla 4

VAISU|Info

4 Endla Str, 3 floor(F)
10142 Tallinn, Estonia
Open:
Mon – Fri
09:00 – 17:00

Phone: +(372) 654 4440
E-mail: info@vaisu.ee

office in sweden

Kontor Rootsis

Lutzengatan 9,
11520 Stockholm Sweden

foto
Dmitri Segida
CEO

Mob. +(372) 56 881 944
Mob. +(47) 486 25 723
Mob. +(46) 705 113 444
E-Mail: dmitri@vaisu.ee

Andrei Makejev
Project Manager

Mob. +(372) 56 238 884
Mob. +(46) 76 8358 77

Kristina Selivanova
Project Manager

Mob. +(46) 70 228 71 17
Mob. +(372) 56 637 222
Phone. +(372) 684 3944
E-mail: kristina@vaisu.ee

Polina Jurõševa
Manager`s Assistant

Mob. +(372) 56 110 464
Phone. +(372) 680 0064
E-mail: polina@vaisu.ee

DSC_6630_pp
Natalja Polikarpova
Project Manager

Mob. +(372) 56 660 313
E-mail: natalja@vaisu.ee

Juri Jevsejev
CTO

Tel. +(372) 654 4440
E-mail: juri@vaisu.ee

Tallinna kontor

Kirjuta meile