Om oss

ID 06

 

14001_9001_certifikates

Vaisu grundades år 1992 och har därmed redan varit aktiv inom byggprojektering och utveckling av innovativa ekoteknologier i ett kvarts sekel.
Vårt företag hjälper sina kunder att bilda kompetenta arbetsteam och deltar även själv i genomförandet av uppdrag från både större och mindre kunder.
Dessutom åtar vi oss större uppdrag inom skrotning av stora objekt såsom fartyg, fabriksanläggningar och olika stålkonstruktioner.
Erfarenheter från många års verksamhet hjälper Vaisu att alltid erbjuda fullgod kvalitet, oberoende av projektets svårighetsgrad.
Vi bedriver verksamhet i Sverige, Norge och Estland.

Vårt främsta syfte är att bidra till våra affärspartners välstånd och tillväxt samtidigt som vi tar väl hand om våra anställda. De är som en stor familj för oss.
Vi gläds åt varenda samarbetspartner och era behov och önskemål är mycket viktiga för oss. Vi arbetar för er!

Våra tjänster

  • Val av personal
  • Byggtjänster
  • Tillverkning av metallkonstruktioner och deras montage
  • Hjälpen vidbyggnadsmaterial ens beställande i Estland
  • Återvinning av skrymmande konstruktionsavfall

Våra arbeten 2013 – 2016.

Våra arbeten 2017.

Affärspartners

apl-logo

ars

Alexmit OÜ

Krogsveen OÜ

Sel Technology OÜ

Vaisu_builder_pic

office in sweden

Kontor i Sverige

Lutzengatan 9,
11520 Stockholm Sweden

endla 4

VAISU|Info

4 Endla Str, 3 floor(F)
10142 Tallinn, Estonia
Open:
Mon – Fri
09:00 – 17:00

Phone: +(372) 654 4440
E-mail: info@vaisu.ee

foto
Dmitri Segida
CEO

Mob. +(372) 56 881 944
Mob. +(47) 486 25 723
Mob. +(46) 705 113 444
E-Mail: dmitri@vaisu.ee

Zanna JEVSEJEVA
Zanna Jevsejeva
CEE

Mob. +(372) 52 723 73
E-mail: zanna@vaisu.ee

Andrei Makejev
Project Manager

Mob. +(372) 56 238 884
Mob. +(46) 76 8358 77

Kristina Selivanova
Project Manager

Mob. +(46) 70 228 71 17
Mob. +(372) 56 637 222
Phone. +(372) 684 3944
E-mail: kristina@vaisu.ee

Polina Jurõševa
Manager`s Assistant

Mob. +(372) 56 110 464
Phone. +(372) 680 0064
E-mail: polina@vaisu.ee

DSC_6630_pp
Natalja Polikarpova
Project Manager

Mob. +(372) 56 660 313
E-mail: natalja@vaisu.ee

Juri Jevsejev
CTO

Tel. +(372) 654 4440
E-mail: juri@vaisu.ee

Kontor i Sverige

Kontakta oss