Om oss

 

14001_9001_certifikates

aaa_eng_naslovnica

Successful Estonian Company

Vaisu OÜ ble etablert i 1992 og har dermed allerede drevet sin virksomhet innen prosjektering av bygg, samt utvikling av nyskapende økoteknologier i tjuefem år.
Vårt selskap er behjelpelig med å sette sammen dyktige team samtidig som vi selv deltar i å fullføre bestillinger for store og små kunder.
I tillegg gjennomfører vi prosjekter knyttet til gjenvinning av store objekter som skip, fabrikker og ulike stålkonstruksjoner.
Erfaringen vi har tilegnet oss gjennom årene hjelper Vaisu å utføre arbeid med høy kvalitet uavhengig av hvor komplisert prosjektet er.
Vi arbeider i Sverige, Norge og Estland.

Vårt viktigste formål er å bidra til velvære og vekst for våre forretningspartnere samtidig som vi tar vare på våre ansatte. De er alle medlemmer av en stor familie.
Vi er glade for hver samarbeidspartner og dine ønsker og oppfordringer er viktige for oss. Vi arbeider for deg!

Våre tjenester

  • Rekruttering
  • Byggtjenester
  • Produksjon og montering stålkonstruksjon er
  • Vi hjelper våre kunder med å kjøpe byggevarer fra Estland
  • Gjenvinning av store konstruksjoner

Vårt arbeid 2013 – 2016.

Vårt arbeid 2017.

Partnere

apl-logo

ars

Alexmit OÜ

Krogsveen OÜ

Sel Technology OÜ

Vaisu_builder_pic

endla 4

VAISU|Info

4 Endla Str, 3 floor(F)
10142 Tallinn, Estonia
Open:
Mon – Fri
09:00 – 17:00

Phone: +(372) 654 4440
E-mail: info@vaisu.ee

office in sweden

Office in Sweden

Lutzengatan 9,
11520 Stockholm Sweden

foto
Dmitri Segida
CEO

Mob. +(372) 56 881 944
Mob. +(47) 486 25 723
Mob. +(46) 705 113 444
E-Mail: dmitri@vaisu.ee

Andrei Makejev
Project Manager

Mob. +(372) 56 238 884
Mob. +(46) 76 8358 77

Kristina Selivanova
Project Manager

Mob. +(46) 70 228 71 17
Mob. +(372) 56 637 222
Phone. +(372) 684 3944
E-mail: kristina@vaisu.ee

Polina Jurõševa
Manager`s Assistant

Mob. +(372) 56 110 464
Phone. +(372) 680 0064
E-mail: polina@vaisu.ee

DSC_6630_pp
Natalja Polikarpova
Project Manager

Mob. +(372) 56 660 313
E-mail: natalja@vaisu.ee

Juri Jevsejev
CTO

Tel. +(372) 654 4440
E-mail: juri@vaisu.ee

Kontor i Tallinn

Kontakt oss