Meistä

 

14001_9001_certifikates

aaa_eng_naslovnica

Successful Estonian Company

Rakennusliike Vaisu on perustettu vuonna 1992. Olemme siten harjoittaneet rakennussuunnittelua ja edistäneet innovatiivisia ekoteknologioita jo neljännesvuosisadan ajan.
Yrityksemme auttaa henkilökohtaisesti ammattilaistyöryhmien kokoamisessa ja osallistuu suur- ja pienasiakkaiden toimeksiantojen toteuttamiseen.
Lisäksi toteutamme hankkeita, jotka liittyvät laajamittaisten kohteiden kuten laivojen ja tehtaiden sekä erilaisten metallirakenteiden romuttamiseen.
Vuosien kokemuksen ansiosta Vaisu suorittaa työt laadukkaasti riippumatta hankkeen mutkikkuudesta. Harjoitamme toimintaamme Ruotsissa, Norjassa ja Virossa.

Keskeisimmät tavoitteemme ovat liikekumppaniemme kukoistus ja kasvu sekä huolehtiminen työntekijöistämme, jotka ovat kuin suuren perheen jäseniä.
Iloitsemme kaikista yhteistyökumppaneistamme ja otamme toiveesi ja pyyntösi huomioon. Työskentelemme Sinun hyväksesi!

Palvelumme

  • Työntekijöiden rekrytointi
  • Rakennuspalvelut
  • Metallirakenteiden valmistus ja asennus
  • Apu rakennusmateriaalien tilaamisen yhteydessä
  • Virosta Suurkokoisten rakenteiden kierrätys

Meidän työmme 2013 – 2016.

Meidän työmme 2017.

Liikekumppanit

apl-logo

ars

Alexmit OÜ

Krogsveen OÜ

Sel Technology OÜ

Vaisu_builder_pic

endla 4

VAISU|Info

Endla 4, 3 floor (F)
10142 Tallinn, Estonia
Open:
Mon – Fri
09:00 – 17:00

Тел: +(372) 654 4440
Мейл: info@vaisu.ee

office in sweden

Office in Sweden

Lutzengatan 9,
11520 Stockholm Sweden

foto
Dmitri Segida
CEO

Mob. +(372) 56 881 944
Mob. +(47) 486 25 723
Mob. +(46) 705 113 444
E-Mail: dmitri@vaisu.ee

Kristina Selivanova
Project Manager

Mob. +(46) 70 228 71 17
Mob. +(372) 56 637 222
Phone. +(372) 684 3944
E-mail: kristina@vaisu.ee

Polina Jurõševa
Project Manager

Mob. +(46) 702673377
Mob. +(372) 56 110 464
Phone. +(372) 680 0064
E-mail: polina@vaisu.ee

Olga Galperman
Project Manager

Tel. +372 56883337
E-mail: olga@vaisu.ee

Juri Jevsejev
CTO

Tel. +(372) 654 4440
E-mail: juri@vaisu.ee

Ksenia Vinogradina
Manager’s Assistant

Tel. +372 56 110 804
E-mail: info@vaisu.ee

nophoto
KRISTINA SOBOLEVA
Manager’s Assistant

Mob. +(372) 56 660 313
E-mail: vaisukool@vaisu.ee

Tallinn office

Ota meihin yhteyttä